Vírivka doma, nový priestor pre zábavu

V lete si užiť vírivku a v zime sledovať padanie snehu z horúcej vody vírivky? Dôverný nočný rozhovor pod hviezdami? Predstavte si širokú a pohodlnú vírivku bez kompromisov, v ktorom sa o každý zážitok môžete podeliť s Vašou rodinou alebo priateľmi. Neodmysliteľná súčasť nezabudnuteľných posedení. Vírivka, ktorú Vám budú závidieť, vírivka, s ktorou sa môžete pýšiť, pretože každý jeho prvok je výborný. Zábavu pozdvihne na vyššiu úroveň, každý bude očarený hydromasážou, dreveným obkladom Thermowood vznešeného vzhľadu a množstvom extra výbavy pre pohodlie. Vírivka je určená pre tých, ktorý chcú nekompromisne len to najlepšie.

Objavte dva výmočné modely VitalSpa a ponorte sa do…

Atlantis

Atlantída, zaniknutý svet, o ktorom má každý svoju predstavu. Svet plný pokladov a záhad, ostrov bohatstva a prepychu.

Technické údaje:

6 masážnych zón, 73 trysiek, 5 masážnych motorov s celkovým výkonom 12,5 LE. Rozmermi 231*231*95 cm vzbudzuje rešpekt medzi prémiovými predstaviteľmi segmentu. 110W-ové obehové čerpadlo zabezpečí hospodárnu cirkuláciu vody a svojím objemom 1.600 litrov vody zabezpečí dostatočný priestor pre všetkých. Výnimočná výbava vírivky zahŕňa aj extra výbavu, ako je podhlavník s vodopádom a osvetlením, osvetlené fontánky a madlo. Doplnkové ovládacie panely Easy kontrol, obklad z bezuzlového topoľového dreva Thermowood, tepelná izolácia pre štyri ročné obdobia, ozónová dezinfekcia vody, galvanizovaná nosná konštrukcia. Môžete si vybrať jedinečnú extra výbavu vírivky podľa vlastných predstáv. Svoju vírivku viete ovládať zo svojho mobilu alebo tabletu z ktoréhokoľvek miesta na svete, svojich hostí ženského pohlavia môžete rozmaznávať aromaterapiou a party náladu môžete pozdvihnúť vodotesným HIFI zariadením. Farba vody v bazéne môže byť jedinečná vďaka LED osvetleniu Deluxe, ktoréje neodolateľným lákadlom.

Prestíž, sila, komfort, veľkosť sú jeho kľúčovými charakteristikami. Ak sa radi zabávate, ak svoje zážitky radi zdieľate, ak sa nekompromisne uspokojíte iba s najlepším, je tu pre Vás Atlantis.

Bali

Exotická cesta za luxusných podmienok. Palmy, vôňa oceánu, zlatistý piesok… Nenapodobiteľný zážitok, ale ten pocit si môžete opäť vyvolať.

Model Bali VitalSpaje vybavený jedným ležadlom a štyrmi ergonomicky tvarovanými sedadlami. Dokáže prijať a cirkulovať 1.300 litrov vody. Vyžaduje si to  zosúladenú prevádzku vysokovýkonneho čerpadla a 110 W-ového cirkulačného motora. Riešenie ponúka inteligentné ovládanie Balboa, pričom z jedného miesta možno ovládať aj svetlá, teplotu vody a filtráciu.

Funkciu podhlavníka s vodopádom namontovaného na dve miesta možno podľa potrieb regulovať  a to platí aj pre fontánky, poskytujúce nádherný pohľad. Voda prúdi do bazéna cez veľké prívody, preto pri ozónovom čistení sa voda pretekajúca cez mechanické filtre vracia čistá do vírivky.

Oproti klasickým vírivkám sú produkty Vital Spa vybavené systémom potrubí, ktorý dokáže zabezpečiť cirkuláciu až o 40% viac vody. Vodné prúdy sú silnejšie, zážitok z masáže je dokonalejší, pričom prevádzka ostáva hospodárna.

Pre telo

Nezabudnuteľný zážitok z masáže zabezpečuje 77 ks nehrdzavejúcich oceľových trysiek. 11 rôznych typov bolo zabudovaných s rozmermi 2” –  7”a s rozličnými funkciami, sú teda nasmerované na rôzne časti tela pre bodovú alebo hnetaciu masáž.

Aj pri tomto modely  je dostupná bublinková terapia MicroSilk, ako extra výbava. Podstatou technológie je produkcia až takých malých bubliniek, ktoré dokážu preniknúť do kožných vrstiev a pokožku spevňujú, vyčistia póry. Po príjemnom uvoľňujúcom kúpeli vyjdete z vírivky osviežení.

Pre dušu

Každý zo šiestich vnútorných a dvoch vonkajších voliteľných obkladov zabezpečuje impozantný vzhľad vírivky. Oku lahodiace doplnky DeLuxe,  ako 17 ks LED svetiel svetelnej terapie v 6 farbách, slúžia na upokojenie duše. Použitím farebnej a svetelnej terapie dosiahnete fyzickú aj duševnú rovnováhu, čo Vás povedie k dokonalejšiemu životu.

Čo Vám odkazuje Bali?

Nevzdali ste sa svojich snov a Vaša vytrvalosť priniesla svoje ovocie. Spokojne sa teda môžete oprieť o mäkký podhlavník.  Počúvajte príjemnú hudbu a vychutnávajte, ako Vás obklopujú hravé bublinky v teplej vode.

Ktorá vírivka sa Vám páči viac?

Pin It on Pinterest