Zážitok „Vital Spa”

Uvoľnite sa vo vírivke VitalSpa a užívajte si navodený pocit spokojnosti.

Určite je aj pre Vás dôležité, aby ste čas určený na oddych strávili efektívne.

Ak ste zaneprázdnený obchodník, pre ktorého aj zopár hodín voľna si vyžaduje osobitnú organizáciu, v takom prípade sa už oplatí vybrať takú možnosť oddychu, ktorá dušu utíši a telo rozmazná. Ak túžite po pokoji, je to príjemné trávenie času osamote, ale ešte lepšie je to vo dvojici, pretože využitím svetelnej terapie a aromaterapie vo vírivke môžete kedykoľvek vyčarovať romantickú atmosféru.

Ak Vám záleží na Vašej osobnej prezentácii, umiestnite doma alebo na chate vírivku VitalSpa. Ihneď získate od svojich kamarátov a obchodných partnerov slová uznania. To, že vlastníte výrobok VitalSpa poukazuje na Vaše pracovné úspechy, dobré finančné pomery a plnohodnotný život. Malý luxus pre telo a ešte väčší pre dušu.

Ak máte rodinu, určite by Vám dobre padlo nabiť sa energiou vo vírivke v spoločnosti Vašich detí a viesť s nimi dlhé rozhovory. Kým deti šantia, ani Vy sa nemusíte zriecť osvieženia z masáže.

Ak Vám záleží na zdraví, veľkou pomocou pri starostlivosti o Vaše telo bude vírivka VitalSpa. Zariadenie spája pozitívne vlastnosti hydroterapie a upokojujúci alebo energizujúci účinok zvukov a svetiel na dušu.

Ak Vám záleží na kvalite, tak ste na správnom mieste. Vírivky VitalSpa, sú výrobkami prémiovej kvality. Exkluzívny dizajn sa spája s vysokou kvalitou komponentov, ktoré zaručujú maximálny luxus zážitku pri nízkych nákladoch na údržbu. Dva roky záruky sa vzťahujú na potrubie a na elektrické súčiastky, päť rokov záruky na plášť a na konštrukciu bazéna.

Ak prevádzkujete hotel, svojim hosťom budete môcť pomocou vírivky VitalSpa zabezpečiť celkové uvoľnenie. Je to dobrá investícia, ktorá zvyšuje dôveryhodnosť ubytovacieho zariadenia a pocit pohodlia u hostí a tiež Vaše príjmy.

Prečo je vírivka VitalSpa jedinečná?

Estetický zovňajšok ukrýva tvrdé jadro.

O 40% vyšší prietok vody cez potrubie, tomu zodpovedajúce vysokokapacitné masážne pumpy a prietokové ventily. Vďaka inovatívnemu izolačnému systému „4 ročné obdobia“ sa viete aj počas mrazivých zimných večerov uvoľniť bez toho, aby sa spotreba energie v domácnosti vyšplhala do nebies.

Každé sedadlo je vybavené vlastným kontrolným motorom, vďaka čomu si môžete vychutnať na mieru šitý masážny program, ktorý zdokonalý zosúladená práca 12 rôznych trysiek. Inteligentné ovládanie zodpovedá za vynikajúcu prevádzku masážnych trysiek, vírivky, svetelnej terapie, pričom účinne riadi ohrev a filtráciu vody vo vírivke.

Čas strávený vo vírivke Vám môže slúžiť na zábavu alebo terapeuticky. V oboch prípadoch sú dostupné zodpovedajúce nastavenia.

Čerstvá vôňa ako po daždi a čistota

O čistotu vody vo vírivke sa stará špeciálny systém ozónovej filtrácie, ktorý z kyslíka zo vzduchu vyrába ozónový plyn potrebný na dezinfekciu. Ozón je jeden z najlepších sterilizačných látok na svete, pretože ihneď zničí baktérie a vírusy, zároveň neutralizuje nepríjemné pachy. Pri použití filtrov bude proti riasam a vodnému kameňu potrebné použiť minimálne množstvo chemikálií. Táto technológia je ekologická, bez použitia chemikálií, rýchla a nevyžaduje dozor.

Voliteľná ohromujúca extra výbava

Jedinečný zážitok možno vystupňovať, pretože VitalSpa modely ponúkajú až 13 rôznych druhov extra výbavy. Audio systém, mikrobublinková kyslíková terapia alebo možnosť telefonického ovládania na diaľku slúžia Vášmu pohodliu. Radi by ste očarili svoju rodinu alebo priateľov? Buďte veľkorysý aj voči sebe a smelo si vyberte z jedinečných výbav.

Štýlový a jedinečný v súlade s Vašimi požiadavkami

Štýlový, pretože ponúkame exkluzívny výber farieb v prípade vnútra – antibakteriálneho akrylátu – aj vonkajšieho obkladu. Okrem dreveného obkladu Standard ponúkame k masážnym bazénom aj drevený obklad DeLuxe.

Jedinečný, pretože rozličným požiadavkám sa prispôsobujeme ponukou víriviek s viacerými druhmi výbav. Vybrať si môžete vírivku s rozmerom pre rodinu alebo pre príjemné trávenie času vo dvojici. Máte špeciálne priania? Všetky naše modely možno vybaviť extra výbavou a tak môžete mať vírivku, po akej ste vždy túžili.

Odborná pomoc a dôveryhodná servisná podpora

Od momentu, kedy vstúpite do prezentačnej miestnosti VitalSpa a vyberiete si vyhovujúcu vírivku, Vám poskytneme nepretržitú technickú podporu. Vždy sme Vám k dispozícii telefonicky alebo osobne pre pomoc so špeciálnym nastavením alebo so servisom.

Pin It on Pinterest