Bezplatný prieskum na mieste

Vitalspa Jakuzzi, Vírivky -
Najčastejšie kladené otázky

Pretože sme výrobcovia, doba výroby je 3-4 týždne aj v hlavnej sezóne. Vďaka tomu, mô – žete svoj nový bazén mať vo svojom domove už za pár dní.

V prípade priemernej prevádzky, v závislosti od veľkosti bazéna, môžete počítať s ďalšími nákladmi na elektrinu vo výške 14-–25 EUR mesačne – túto účinnosť dosahujeme s tepelnou izoláciou „4 ročné obdobie“ (strana 16–17).

Nezáleží na tom, ak bazén inštalujete VitalSpa. Počas uvedenia do prevádzky je bazén naplnený vodou obsahujúcou zmäkčený a optimalizovaný obsah minerálov.

Za posledných 20 rokov sme si vytvorili vynikajúce dodávateľské vzťahy. Ako domáci výrobca nemusíme počítať náklady na dovoz – ktoré týmto spôsobom ušetríme, poskytneme vám výhodnejšie ceny. Vďaka dobrému spojeniu a priamej výrobe vám preto môžeme vyrobiť bazény špičkovej kvality.

Izolujeme vo viacerých vrstvách, nielen celé telo bazénu, ale aj drevený bočný kryt a základ bazénu tak, aby bolo potrubie a vnútorné zariadenia bazénu ľahko a rýchlo dostupné. Používame dokonalé spojky a penovú tepelnú izoláciu s uzatvorenými bunkami, v ktorej je počet mikrobuniek nad priemerom.

Tak je hodnota faktoru tepelnej vodivosti nízka a izolácia vynikajúca. Výrobcovia bazénov VitalSpa venovali veľa pracovných hodín vytvoreniu najlepšej tepelnej izolácie – aby bolo kúpanie naozaj bezstarostné.

Nie! Pre vírivky používame takzvané Thermo wood – jedná sa o tepelne upravené drevo, v ktorom sú kapiláry tvoriace vlákna dreva utesnené tak, že nemôžu absorbovať vlhkosť. Thermowood je 100% prírodný, odolný a bez hniloby – pretože je to skutočné drevo, je jeho vzhľad prémiový.

Samozrejme! V našom obchode vás nebude nikto rušiť. Odporúčame vám vyskúšať niektorý z našich bazénov, aby ste si odniesli kúsok, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu vkusu.

Starať sa o víruvku treba asi 30 minút mesačne. Je dobré umývať filter každé 1 – 2 týždne (to je asi 10 – 15 minút) a každý týždeň sa pozerať na čistotu a pH vody – ak zistíte nejaké nezrovnalosti, môžete ich ľahko upraviť prostriedkami na úpravu vody. Počas uvedenia do prevádzky podrobne uvádzame úlohy. Ak budete mať akékoľvek otázky neskôr, máte k dispozícii náš zákaznícky servis.

Každú časť výrobkov, ktoré vyrábame, máme na sklade. Pretože sme tu ako domáci výrobca, v prípade poruchy je naša služba pripravená na okamžité kroky, aby sme zabezpečili bezproblémovú prevádzku.

Pretože poskytuje prevádzku úplne bez vibrácií, vysoký stupeň stability, je robustný a jeho životnosť je neprekonateľná. (Kov nehnije, nemôže byť napadnutý hlodavcami alebo hmyzom a je dokonale odolný voči zmenám teploty.)

Pretože poskytuje prevádzku úplne bez vibrácií, vysoký stupeň stability, je robustný a jeho životnosť je neprekonateľná. (Kov nehnije, nemôže byť napadnutý hlodavcami alebo hmyzom a je dokonale odolný voči zmenám teploty.)

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok