Goa - 6 miestna vírivka

Riešenie s hladinou vody v jednej úrovni s okrajom vírivky je dnes už neodmysliteľným doplnkom apartmánov a hotelov. Prečo by ste si nemohli užívať luxusné pohodlie aj vo svojej domácnosti?
Počet miest6 miest na sedenie
Rozmery238 x 96 cm
Počet trysiek33 ks trysiek z nehrdzavejúcej ocele
Počet masážnych čerpadiel2 db
Vzduchový kompresor
+1 ks obehové čerpadlo300 W
Farebná terapia
Ozónová dezinfekcia
Nosná konštrukciaGalvanizovaná oceľ
Tepelná izolácia štyri ročné obdobia
Drevený obklad Thermowood
Podhlavník s vodopádom
Fontánka
Ovládacie tlačidlo Easy Control
Ochrana proti zamrznutiu
Spotreba elektrickej energie1x25A / 3x16A 230V / 400V
Rozmer filtraPieskový filter
Objem1350 L
Hmotnosť270 kg

ZÁKLADNÁ CENA OD: 10 633 eur

Ak Vás zaujala naša vírivka a máte otázky, napíšte nám a my Vám poradíme

FARBY AKRYLÁTOVÉHO BAZÉNOVÉHO TELESA

 

Cameo

 

Pearl Shadow

 

Sierra

 

Stearling Silver

 

Summer Saphir

 

Tuscan  Sun 

Ozónová dezinfekcia vody

galvanizovaná oceľ

Záruka 5 rokov na plášť a na konštrukciu bazéna

Záruka 2 roky na potrubie a na elektrické súčiastky

VYBERTE  DOPLNKY

vitalspa_feature_8_tavoli_vezerles
Diaľkové ovládanie bazéna
Pomocou aplikácie Balboa môžete svoju vírivku odkiaľkoľvek uviesť do prevádzky, či preprogramovať použitím aplikácie na Vašom smartfóne. Budete môcť kontrolovať výhrevné cykly a nastavenia, čím zaistíte hospodárnu prevádzku Vášej vírivky, keď ju práve nepoužívate. Keď sa však po ťažkom dni vrátite domov, horúca voda bude čerstvo prúdiť a vírivka Vás bude očakávať kedy do nej vôjdete a uvoľníte sa. Aplikáciu je možné stiahnuť na zariadenia Android aj iPhone.
thermoteto
Termokryt
Termokryt Vám pomôže vychutnávať si horúci masážny kúpeľ aj v zime. Jeho hrubá izolačná vrstva zaručí, že voda vo vírivke nevychladne ani počas mrazivých zimných večerov. Je vyrobený z hnedej umelej kože odolnej voči UV žiareniu a chemikáliám, má praktické rúčky, aby sa s ním ľahko manipulovalo.
thermoteto_emelo_pneu_02
Pneumatický zdvihák termokrytu
Manipuláciu s termokrytom možno výrazne uľahčiť vďaka pneumatickému zdviháku a nosnej konštrukcii. Termokryt je možné dvomi jednoduchými pohybmi umiestniť za masážny bazén. Zdvihák termokrytu plní viacero funkcií, uľahčuje nielen odobratie a nasadenie termokrytu, ale zárove ho aj udrží,
kým sa Vy kúpete. Termokryt sa neodkladá na zem, a preto sa jeho životnosť predĺži. Jeho skladovanie a manipulácia bude vždy vykonaná správne.
vitalspa_feature_4_aromaterapia
Aromaterapia
Vedeli ste, že vône sú nielenže príjemné pre nos, ale môžu mať aj liečivé účinky? V čínskej medicíne sa vône používajú po stáročia, ale novodobý príbeh aromaterapie sa začal objavom francúzskeho chemika René-Maurice Gattafossé. Gattafossé si všimol, že levanduľový olej napomáha hojeniu rán. Viacerí z jeho krajanov pokračovali v jeho šľapajách a objavili, že týmto spôsobom možno zmierniť príznaky stresu, bolesti hlavy, migrény, kožné zmeny alebo úzkosť.
Zvoľte si vôňu podľa Vášho aktuálneho fyzického a duševného stavu. Našich sedem rôznych aromaterapeutických prísad sme vyvinuli tak, aby čo najmenej znečisťovali vodu a predsa poskytli plnohodnotný zážitok z vône.
Easy vízfertőtlenítő rendszer
EASY automatická dezinfekcia
Automatický systém udržiavania čistoty vody Vám zaručí vždy krištáľovo čistú vodu v bazéne bez toho, aby ste ju museli často meniť. Priebežným prúdením bromidu sodného sa voda ionizuje, a preto si vždy udrží svoju bezchybnú kvalitu.
uvc
UV-C dezinfekcia vody
Ekologické a účinné čistenie vody? Pri dezinfekcii vody s UV-C to je možné. Žiarenie UV-C neutralizuje baktérie a vírusy resp. predchádza ich množeniu vo vode vírivky. Ešte menej chemikálií bude potrebných k dosiahnutiu plnej čistoty, ak ozónovú dezinfekciu doplníte zariadením UV-C.
vizkezelo-rendszer
Balík na úpravu vody
Základným doplnkom všetkých VitalSpa víriviek je systém ozónovej dezinfekcie. K udržaniu čistoty vody je preto potrebná iba minimálna dávka chemikálií. Použitím našich šetrných a účinných balíkov na úpravu vody, ktoré neškodia ani malým deťom si denno-denne môžete užívať kúpanie v čistej vode, bez baktérií.
Audiosystém
Vodeodolné audiovybavenie Clarion Marine 1 zabudované do obkladu masážneho bazéna ponúka okrem Bluetooth aj CD a USB pripojenie, ako i funkcie rádia AM/FM. CD prehrávač podporujeajformáty MP3/WMA. Clarion Maarine 2 a Polyplanar 2.1 audiosystém je možné umiestniť až do vzdialenosti 20 metrov od vírivky. Ponúka Bluetooth pripojenie ako i funkcie rádia AM/FM. Audio systém je možné rozšíriť o doplnkovú výbavu, USB a AUX pripojenie ako aj o vodotesné dialkové ovládanie.
vitalspa_feature_2_delux_szinterapia
Svetelná terapia Deluxe
Nevyhnutnou súčasťou každého kúpeľa vo vírivke VitalSpa je farebná terapia so 4 – 6 premenlivými farbami. Po akej atmosfére túžite? Chceli by ste upokojujúcu zelenú alebo energizujúcu červenú? S doplňujúcou výbavou farebná terapia DeLux si budete môcť vychutnať očarujúci pohľad na neustále sa prelínajúce farby, ktoré vo Vašom masážnom bazéne vyčaruje 11–17 zabudovaných mini LED svetiel.
vitalspa_feature_1_microsilk
Hydroterapia MicroSilk
Napadlo Vám niekedy, že nie všetky bublinky sú rovnaké? Veru nie, niektoré sú menšie, iné väčšie ale najcennejšie sú Mikrobublinky. Priemerné bublinky, ktoré Vás obklopujú počas masáže majú rozmer 2.500 mikrónov. Mikrobublinky majú iba 5 mikrónov a preto sa veľmi dlho vznášajú vo vode. Podstatou bublinkovej terapie MicroSilk je to, že guľôčky naplnené vzduchom vďaka svojmu maličkému rozmeru ľahko preniknú do kožných pórov a napomáhajú odstraňovaniu nečistôt. Účinne zlepšujú metabolizmus kože, ktorá sa tak stáva mladšou a žiarivejšou. Kyslík nachádzajúci sa v bublinkách je prirodzenou antibakteriálnou látkou, ktorá prečisťuje vrstvy kože a napĺňa ich energiou. Nech je aj Vaša pokožka zdravá a žiarivá.
levegofuvoka
8 vzduchových trysiek
Bubliniek nikdy nie dosť. Vo vírivke vybavenej dodatočnými 8 vzduchovými tryskami, zintenzívňujú Váš zážitok milióny hrejivých bubliniek. Vzduchová masáž obklopí Vaše telo, zlepšuje krvný obeh a zaručuje pohodu. Zakúpiť sa dá k vírivkám Haiti, Calypso a Goa.
vitalspa vízálló távirányító
Vodotesný diaľkový ovláda
Relaxujte nehybne, veď nemusíte ani vstať, keď chcete zmeniť nastavenia svojej vírivky. Pomocou ovládača, vznášajúceho sa na hladine vody, môžete regulovať výkon trysiek alebo zapnúť aromaterapiu či svetelnú terapiu hoci aj so zatvorenými očami.
fellepo
Drevené schody Thermowood
Drevené schody ladiace s vonkajším dreveným obkladom vírivky VitalSpa zabezpečujú pohodlný vstup i výstup. Schody sú odolné voči vplyvom počasia, nenapučia sa vplyvom vody a nestanú sa kĺzavými.
tarolodoboz
Úložný box Thermowood
Úložný box Thermowood ladiaci s obkladom vírivky svojimi rozmermi 145*60*43 cm poskytuje veľký priestor pre uskladnenie doplnkov a je aj pohodlným miestom na oddych. Je praktickým a zároveň aj pohodlným doplnkom.
korlát
Zábradlie k vírivke
Zábradlie montovateľné na vírivku uľahčuje výstup a vstup do vírivky, zároveň ponúka vyššiu bezpečnosť pohybu. Nekĺzavými neoprénovými madlami a stabilnou podperou poskytuje potrebné bezpečie aj pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.
hocserelo
Predpríprava na výmenník tepla
Keby ste chceli riešiť ohrev vody vo vírivke alternatívnym zdrojom energie, je potrebné urobiť určitú predprípravu. Zabudovanie možnosti zapojenia solárneho kolektora alebo tepelného čerpadla je možné pri všetkýcj vírivkách VitalSpa v súlade s Vašimi požiadavkami. (Výmenník tepla nie je súčasťou príslušenstva)
porszivo_2
Ručný vysávač
Máte dieťa? Váša vírivka je umiestnena na nespevnenom povrchu, ale voľne, na tráve? Potom budete musieť čistiť vodu aj mechanicky. Do vody vo vírivke sa môže dostať piesok alebo tráva, ktoré po kúpeli ľahko odstránite ručným vysávačom, podporujúc takto prácu mechanických filtrov.
Antibakteriálny filter
Dvojité Mechanické filtre Pleatco používané v masážnych bazénoch VitalSpa zabezpečujú čistenie vody na ploche 7,4 m2. Udržiavanie bazéna je vďaka tomu jednoduché a nevyžaduje si príliš veľa času, keďže filtre pracujú za Vás.Porovnanie

Bermuda 5 miestna
Atlantis 6 miestna
Aruba 3 miestna
Bali 5 miestna
Calypso 6 miestna
Haiti 6 miestna
vitalspa goa
Goa

Haiti
Počet miest 6 miest na sedenie 1 ležadlo a 5 miest na sedenie
Rozmery 238 x 96 cm 206 x 197 x 90 cm
Počet trysiek 33 ks trysiek z nehrdzavejúcej ocele 31 ks trysiek z nehrdzavejúcej ocele
Počet masážnych čerpadiel 2 db 1 ks
Vzduchový kompresor Voliteľné
+1 ks obehové čerpadlo 300 W 110 W
Farebná terapia
Ozónová dezinfekcia
Nosná konštrukcia Galvanizovaná oceľ Galvanizovaná oceľ
Tepelná izolácia štyri ročné obdobia
Drevený obklad Thermowood Štandard
Podhlavník s vodopádom
Fontánka
Ovládacie tlačidlo Easy Control
Ochrana proti zamrznutiu
Spotreba elektrickej energie 1x25A / 3x16A 230V / 400V 1x12A / 3x16A 230V / 400V
Rozmer filtra Pieskový filter 7,4 m2
Objem 1350 L 1300 L
Hmotnosť 270 kg 270 kg

Pin It on Pinterest