Bezplatný prieskum na mieste

Naša jacuzzi ponuka

Prémiová kvalita,
aby ste neoľutovali

Jacuzzi, t. j. prémiové masážne vírivky vyrábame výlučne iba manufakturálnym systémom, s náležitou starostlivosťou.

Dôležité je pre nás, aby výrivka nebola iba pohodlná, ale aj okúzľujúca. Práve preto naša spoločnosť – ako jediná na trhu – vyrába vírivky s bočným obložením z pravého škandinávskeho dreva vysokej kvality.

Novinka

Madiera vírivka

IDEÁLNE PRE 3-4 OSOBY

Dvoj posteľ, jedinečné možnosti, rodinná vírivka pre 4 osoby.

Keďže sme štyria, ale nemali sme veľa priestoru pre wellness, rozhodli sme sa, že si kúpíme rodinnú vírivku, ktorá by vyhovoval všetkým. Dve ležadlá pre nás boli to pravé, takto sa s deťmi pohodlne zmestime.” – Károlyi István (Szeged)

Novinka

Grenada vírivka

IDEÁLNE PRE 4-5 OSOBY

Personalizovaný masážny zážitok pre vás a vašu rodinu

“Veľa sedím v kancelárii pred počítačom, takže som chcel zaobstaral vírivku, ktorá mi dokáže masírovať aj plecia. Preto som si vybral vírivku Grenada. Milujú to aj deti. “ – Andori Attila (podnikateľ)

Novinka

Barbados vírivka

IDEÁLNE PRE 6 OSOBY

Barbados vírivku odporúčame nielen majiteľom apartmánov a hotelov, ale je to dobrá voľba aj pre veľké rodiny.

Bolo jasné, že by som si mal v našom penzióne zvoliť túto veľkú vírivku, pretože wellness si môžu vychutnať nielen veľké rodiny, ale môže sa v nej kúpať aj skupina šiestich ľudí! “ – Kárpáti András (majiteľ penziónu)

Novinka

Florida vírivka

ideális 2-3 személy részére

Hľadáte dobre vybavenú, ale menšiu rodinnú vírivku? Potom vám predstavím vírivku Florida. Jeho vybavenie a  výkon je vynikajúci.

„S partnerom sme chceli mať vírivku na terase nášho dovolenkového domu na Balatone, z ktorej by sme si obaja mohli vychutnať západ slnka. Florida je na to ideálna! Vďaka VitalSpa! “
– Bogosi Antalné (Balatonlelle)

Aruba jakuzzi, masszázsmedence

Aruba Eco vírivka

IDEÁLNE PRE 2-3 OSOBY

Náš model Aruba Eco Star nebude rozmaznávať iba vás, ale aj vašu peňaženku. Jeho vysoký štandard vybavenia zaručuje, že ho možno používať za nízke náklady aj v najtuhšej zime.

„Povedali, že za toľko peňazí si nemôžem kúpiť vírivku, ktorá je obložená drevom a izolovaná kovovým rámom … … Potom som našiel vírivku Aruba Eco
– Kelemen Attiláné (Szeged)

Aruba premium plus jakuzzi, masszázsmedence

Aruba vírivka

IDEÁLNE PRE 2-3 OSOBY

Hľadáte dobre vybavený bazén, ale menší ako rodinný rozmer? Potom vám predstavím virivku Aruba. Jeho vybavenie a výkon je vynikajúci.

Túto krásu sme dostali od detí k nášmu 40-ročnému výročiu svadby, milujeme ju. Môj manžel má bolesti krížov, takže ho používame takmer každý deň, v zime aj v lete. Trochu som sa ho bál, ale vďaka jeho nízkej výške a dobre navrhnutému zábradliu je nastupovanie a vystupovanie veľmi ľahké.
– Ács Károlyné (Érd)

Aruba premium plus jakuzzi, masszázsmedence
Haiti jakuzzi, masszázsmedence

Haiti vírivka

IDEÁLNE PRE 3-4 OSOBY

Nákladovo efektívna prevádzka, optimálny masážny výkon.

Pre náš dovolenkový dom pri Balatone sme si vybrali Haiti kvôli jeho nízkej spotrebe elektriny, pretože by bolo veľmi ťažkopádne vymeniť náš elektromer za väčší. Páči sa mi, že môžem začať vykurovať z Budapešti ráno, a keď prídeme popoludní, už môžeme z bazéna sledovať západ slnka.” – Barna Péter (Keszthely)

Calypso jakuzzi, masszázsmedence

Calypso vírivka

IDEÁLNE PRE 3-4 OSOBY

Personalizovaný masážny zážitok pre vás a vašu rodinu. Rodinný bazén, ktorého jedinečnosťou je nastaviteľný dizajn masážnej trysky krku a ramien. Posilnite si zážitok z masáže podľa svojich predstáv!

Kolegovia to chceli už roky. Som inžinier, preto všetko dôkladne preskúmam. Pretože to bola najlepšia ponuka z hľadiska ceny / hodnoty, povedal som ano na veľkú radosť ostatných, pretože táto vírivka putoval priamo do nášho firemného dovolenkového domu. Priznám sa, že som to použil iba štyrikrát alebo päťkrát, ale moji obchodní partneri z toho boli bez výnimky nadšení. bolo pre mňa dôležité aby, vírivka nespotrebovala veľa elektriny a nevyžadoval veľa práce navyše. Z tohto hľadiska je Calypso mimoriadne dobrou voľbou. Baby v firme to milujú! ” – Rácz László (strojár)

Calypso jakuzzi, masszázsmedence
Bermuda jakuzzi, masszázsmedence

Bermuda vírivka

IDEÁLNE PRE 4-5 OSOBY

Dvojlôžko a 3 sedadlá doplnia aj tie najkrajšie okamihy.

Pozreli sme si všetky vírivky na trhu, ale nenašli sme v skutočnosti jednu, ktorá by mala dve ležiadiel , aby sme sa videli pri rozprávaní.” Pred pár rokmi sme mali ďalší bazén od iného výrobcu, ale nie s tým masážnym výkonom pri toľkých tryskách a nebolo to také priestranné a pohodlné. Naše telá sa stále dotýkali. Je skvelé mať možnosť vyskúšať si všetky vírivky tu v obchode, takže raz v piatok popoludní o hodinu prišlo jasné rozhodnutie: víťazom je Bermuda. ” – Tiszai Árpád 

Bali jakuzzi, masszázsmedence

Bali vírivka

IDEÁLNE PRE 4-5 OSOBY

Bazén Easy Control, ktorý si chcete ihneď kúpiť, keď uvidíte vybavenie a interiérový dizajn

“Trvalo mi dlho nájsť vírivku, ktorá by sa zmestila do podkrovia, pretože žijeme v kondomíniu s mojou rodinou. Tento model sa zmestl cez dvere, je šialene dobre vybavený, napriek tomu sa do nich pohodlne zmestíme aj s deťmi. Veľmi sa nám to páči.“
– Horváth Ferenc (zubár)

Bali jakuzzi, masszázsmedence
Atlantis jakuzzi

Atlantis vírivka

IDEÁLNE PRE 5-6 OSOBY

Ak máte dosť veľkú rodinu, určite sa poobzerajte po Atlantis. Pre maximalistov bazén s množstvom doplnkov a ľahkým ovládaním.

“Máme štyri deti, takže sme chceli niečo, do čoho by sme sa všetci pohodlne zmestili, a preto sme si vybrali Atlantis.” Ja používam vírivku väčšinou iba cez víkendy, ale moje deti to používajú takmer každý deň. Vírivka je dôležitým doplnkom pre naše rodinné oslavy Priestranný a pohodlný. Spočiatku sme to chceli dať do interiéru, ale to sa naozaj nehodilo, tak sme mu našli miesto vonku. Neľutovali sme! Sledovať hviezdy z vírivky je skvelý zážitok.“ – Oláh Zoltán (podnikateľ)

Goa jakuzzi, masszázsmedence

Goa vírivka

IDEÁLNE PRE 5-6 OSOBY

Dnes sa vírivka stala nevyhnutnou súčasťou apartmánov a hotelov. Prečo si nevyskúšate túto úroveň pohodlia vo svojom dome?

Dlho sme si chceli kúpiť vírivku, pretože hostia sa nato pýtali.” Inštalácia bola potom problematická, takže sme veľmi vďační, pretože konzultant spoločnosti VitalSpa tam bol, aby nám od začiatku pomáhal vo všetkom. Trochu som sa zľakol jeho údržby, ale vyžaduje si minimálnu pozornosť.”- Kiss Tibor (majiteľ penziónu).

Goa jakuzzi, masszázsmedence

Odborná pomoc

Samozrejme, že sa vo Vás vynárajú mnohé otázky, však doma je všetko iné, každý hľadá vírivku za iným účelom. Sme tu preto, aby sme Vám pomohli urobiť to najlepšie rozhodnutie.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok