Bezplatný prieskum na mieste

Kúpte sa aj v zime v horúcej vode, za hustého sneženia

Kúpte sa aj v zime v horúcej vode, za hustého sneženia

Kúpte sa aj v zime v horúcej vode, za hustého sneženia 800 533 VitalSpa vírivky, jacuzzi

Ťažko by sme vedeli povedať, ktorý zážitok je fantastickejší: v lete sa ochladzovať vo vírivke alebo v nej v zime pozorovať sneženie, sediac v príjemne teplej vode. Našťastie si ani netreba vyberať, spravia to za nás podnebie a počasie. Nami vyrábané vírivky totiž vďaka ich jedinečnej izolačnej funkcii môžete používať aj v zime.

Časy, kedy sme boli nútení našu vonkajšiu vírivku s príchodom chladného počasia odstaviť, sú preč. Vďaka technologickému vývoju víriviek je v súčasnosti dosiahnuteľná taká tepelná izolácia, ktorá prakticky plne zabráni poškodeniam alebo poruchám masážnych víriviek z dôvodu teplôt pod bodom mrazu.

Nielenže si tým ušetríme jesenné a jarné upratovanie (vírivku je potrebné tak či tak vyčistiť v určitých intervaloch), ale „prezimujúca“ vonkajšia masážna vírivka s teplou vodou má aj oveľa príjemnejšie výhody. Tieto vírivky sú totižnavrhnuté pre celoročné používanie, a preto ich netreba odstaviť ani počas dlhej zimy.

Predstavme si nasledujúcu situáciu: po vyčerpávajúcom týždni sa trochu premrznuto vraciate domov a netúžite po ničom inom, len po troške oddychu, horúcom kúpeli a drinku. Väčšina ľudí si to môže dopriať nanajvýš tak, že napustí vaňu teplou vodou, snaží sa do nej vtesnať a načerpať nové sily v horúcom kúpeli. Nemusíme snáď ani hovoriť, do akej miery sa od toho líši zážitok poskytovaný vonkajšou vírivkou.

Masážna vaňa už len svojim rozmerom a prevedením dodáva neporovnateľne inú úroveň oddychu. Ak ku tomu pridáme hydromasážnu funkciu a zážitok z vonkajšieho horúceho kúpeľa, výsledkom je taká uvoľňujúca, rozmaznávajúca „aktivita“, o akej ste predtým pravdepodobne ani nesnívali.

Podobnú uvoľňujúcu zábavu sme predtým mohli vidieť len vo wellness hoteloch alebo v škandinávskych krajinách, ale vďaka špeciálnemu prevedeniu hydromasážnych víriviek vlastnej výroby produktového radu VitalSpa sa tento luxus stáva dostupným pre každého.

Voda vo vírivke ochráni zariadenie pred nepriaznivými vedľajšími účinkami zimy, pričom sa nemusíte obávať o neustále sledovanie ohrevuvody alebo o spotrebu príliš veľa energie. S výmenníkom tepla z voliteľnej výbavy môžete napríklad vodu vo vírivke udržiavať teplú aj pri relatívne nízkej spotrebe energie, pričom zariadenie možno ľahko napojiť na vykurovací systém alebo na akýkoľvek obnoviteľný zdroj energie.

Vďaka tomu je možné nepretržite udržať ideálnu teplotu vody, tým sa ani vírivka nepoškodí a ani unavený majiteľ nemusí dlho čakať, ak sa chce ponoriť do vody na konci vyčerpávajúceho dňa. Nie je to však nepretržitý ohrev alebo výmenník tepla, ktoré dbajú o našu peňaženku. Tajomstvo funkčných a energeticky úsporných masážnych víriviek tkvie v ich nevídanej izolácii.

Vírivka, ktorej izoláciu náležito vyriešil odborník, je z každej strany, od spodku až po vrch vybavená vhodnými izolačnými materiálmi. Prevedenie je vyhovujúce, ak je izolácia dokonalá bez nutnosti vysekávania tepelných mostov po obvode vírivky. Ak je tepelná izolácia v poriadku, ani zimné používanie vírivky nezaťaží rodinný rozpočet a pokojne sa môžeme rozmaznávať vo vírivke aj v zime.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok