Bezplatný prieskum na mieste

Energické leto, pokojná zima

Energické leto, pokojná zima

Energické leto, pokojná zima 800 533 VitalSpa vírivky, jacuzzi

Keď človek zvažuje kúpu vírivky, musí zohľadniť viaceré hľadiská.

Výbava je dôležitá, ale ak viete presne, čo chcete (počet miest, masážne funkcie), potom si ľahko vyberiete pre Vás najvhodnejšiu vírivku.

Umiestnenie vírivky u Vás doma však nie je až tak jednoznačné.

Iní výrobcovia vyrábajú vírivky prevažne bočným obkladom z wpc (kompozitná látka), ktoré v exteriéri neprejavili príliš vysokú trvácnosť. Silné slnečné žiarenie a zmeny teplôt neprospievajú plastovému vonkajšiemu obkladu, stáva sa matným, prípadne aj škvrnitým.

Odkedy toto perlivé nebo obklopuje drevený obklad Thermowood, netreba sa obávať zmien počasia, ktoré by mohli mať vplyv na vírivku.

KAM JU UMIESTNIŤ?

Stávate sa onedlho šťastným vlastníkom vírivky VitalSpa? Tak sa Vám oplatí premyslieť, kde by ste chceli relaxovať? Pod holým nebom alebo prípadne vo wellness domčeku?

Pod holým nebom číha na človeka nespočetné množstvo zážitkov: v lete nás počas dňa rozmaznávajú hladkajúce slnečné lúče a príjemný vánok, v noci trblietajúce hviezdy a intenzívna vôňa kvetov. Príchodom zimy sa pri pohľade z horúcej vody môžeme kochať snehovými pampúšikmi naukladanými na stromoch a pohľadom na vtáčiky pri kŕmidle.

Je vyslovene výhodné, keď k domu patrí veľká terasa, vírivka môže byť umiestnená aj na terase . Takto bude kuchyňa iba na dosah ruky, aby ste si mohli namiešať skvelý koktejl, alebo aj kúpeľňa, ak sa chcete osprchovať po vírovom kúpeli.

Na umiestnení vírivky bezprostredne pri dome je pozitívne aj to, že prípojky na vodu a elektrinu sú blízko a pri zapojení masážneho bazéna veľký zásah nebude potrebný.

Na krytom mieste, ale vo voľnej prírode

Stále častejším sa stáva riešenie, kedy sú plavecký bazén, sauna a vírivka umiestnené ďalej od obytnej časti, v osobitnom wellness domčeku. Človek sa tak oslobodí od hluku unikajúceho z bytu a môže ničím nerušene oddychovať a zregenerovať.
Drevené domy ponúkajú príjemné prostredie pre oddych. V človeku vyvolávajú taký pocit, ako keby naozaj odcestoval na vzdialené miesto, ďaleko od každodenných starostí. Sediac vo vírivke si viete ľahko predstaviť, že pri východe z budovy Vás uvíta pohľad na zasnežené štíty a morské oká… Alebo na vzdúvajúci sa oceán a albatrosy so širokými krídlami…

POSTARAJTE SA O BEZPEČNOSŤ

Keď sa rozhodnete o umiestnení vírivky, potom už ostáva iba zabezpečiť vhodné podmienky pre jeho bezpečné používanie.
Povrch má byť rovný a spevnený, pre zaistenie stability vírivky. Pri projektovaní je potrebné myslieť aj na odvod vody, aby voda vytekajúca z vírivky nespôsobila nehodu.

V okolí vírivky použite protišmykovú podlahu. Príjemne pôsobí drevený obklad harmonizujúci s plášťom bazéna Thermowood, ktorý je na dotyk vždy teplý a aj na boso sa na ňom príjemne chodí.

Ak sa vírivka nachádza pod holým nebom, zíde sa slnečník proti silnému slnečnému žiareniu.

Predstavte si len, aké dobré by bolo sa v zime ponoriť do horúcej vody vírivky po chladnom dni strávenom vonku.

Romantika a rodina

Pri zvažovaní vhodného miesta na umiestnenie vírivky sa oplatí zohľadniť aj to, kto ho bude používať.
Ak si vyberiete menší model, ktorý budete používať s partnerom, môžete ho umiestniť voľne, ale aj na krytom mieste. Nikto Vás nebude vyrušovať pri kúpaní sa vo dvojici.

Ak je rodina viacčlenná a sú v nej aj deti, je lepšie mať vírivku voľne, na nekrytom mieste, lebo deti sa tak môžu hrať v záhrade, kým si Vy vychutnávate masáž. Môžete z nej jednoducho vyjsť a znovu vojsť, pretože vysokovýkonný filtračný systém udrží vodu čistú aj pri väčšom znečistení.

Vonkajšie umiestnenie je rovnako praktické aj v prípade väčšej skupiny priateľov. Kúpeľ v teplej vode dokonale dotvorí atmosféru grilovania a spoločného opekania. Zabudovaný audio systém a LED osvetlenie DeLuxe vytvára ozajstnú party náladu.

Čo sa zážitku týka

Čas strávený vo vírivke VitalSpa je neporovnateľný zážitok. Pri uvoľnení sa vo vode zažijete pocit luxusu a starostlivosti.
Zavrite oči a užívajte si prítomnosť miliardy mikrobublín. Trysky budú neúnavne uvoľňovať Vaše svaly a napätie z nich. Po tridsiatich minútach vyjdete z vírivky čerstvý, s vyhladenými vráskami na tvári a s vedomím, že túto telesnú a psychickú terapiu môžete kedykoľvek zopakovať.

Život je jedinečný a neopakovateľný, nenechajte si ujsť príležitosť a obdarujte sa zážitkom VitalSpa!

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok