Bezplatný prieskum na mieste

Výber vhodnej vírivky si vyžaduje zodpovedné rozhodnutie

Výber vhodnej vírivky si vyžaduje zodpovedné rozhodnutie

Výber vhodnej vírivky si vyžaduje zodpovedné rozhodnutie 800 533 VitalSpa vírivky, jacuzzi

Môže to znieť čudne, ale podľa nášho názoru aj vírivku si musíme pred kúpou vyskúšať. Vírivku kupujeme na dlhé roky a keď nemá vyhovujúci rozmer, tak nám spôsobí viac zlosti ako príjemných chvíľ. Nežartujeme, vyhliadnutú vírivku si pred kúpou určite vyskúšajte.

VírivkY nie sú ani topánky ani šaty, ale pri odbornom poradenstve pre zákazníkov nikdy nezabudneme motivovať ich k tomu, aby vírivku vyskúšali. Väčšina zákazníkov si samozrejme nepribalí plavky, ale vyskúšanie tzv. nasucho sa aj tak odporúča.

Vyskúšanie pred kúpou

Nič zvláštne sa tu nedeje, len požiadame zákazníka, aby si sadol do vybranej, alebo skôr vyhliadnutej vírivky. K tomu, aby sme si skutočne zvolili vhodnú vírivku, sa musíme presvedčiť o tom, že táto predmetná vírivka je dostatočne hlboká i široká, a musíme vedieť, či sa do nej vmestíme, aby nebola ani primalá, ani priveľká. Je dôležité zvážiť si, za akým účelom kupujeme vírivku. Sú totiž také masážne vírivky, ktoré sú vybavené len sedadlami, pričom samozrejme existujú prevedenia so sedadlami aj s ležadlami.
Výrivky sú totiž odlišné, a preto tak ako na rôzne miesta možno inštalovať rôzne typy víriviek, aj rozmer a forma ideálnej vírivky závisí od užívateľov v prípade danej domácnosti.

Rozmer je dôležitý

Nie sme rovnakí a malá vírivka zďaleka neposkytne taký zážitok, aký nám dopraje vírivka, do ktorej sa pohodlne zmestíme. Podstatou vírivky je totiž oddych, a k dokonalému relaxu potrebujeme také podmienky, pri ktorých sa dokážeme úplne uvoľniť.Rozmerovo nedostatočnú vírivku určite nemôžeme považovať za ideálnu:ten, kto v nej sedí, môže ľahko nadobudnúť pocit akoby sedel vo vani alebo v kadi. Je to síce tradičné a nostalgické, ale iba na to je zbytočné kupovať vírivku.

V optimálnom prípade by bolo samozrejme najlepšie to, keby sme aj hydromasážnu funkciu vedeli otestovať, ale k tomu je potrebné vopred sa pripraviť na kúpanie. Pri skúške nasucho však vieme otestovať aj to, či sú trysky na správnom mieste, či nás nerušia pri predstavovanom oddychu.

Podľa našich skúseností skromná ponuka domácich distribútorov ani čiastočne nepokrýva spektrum nami vyrábaných masážnych víriviek. Preto odporúčame, aby ste si vždy vypýtali náš katalóg, vďaka ktorému si viete vytvoriť predbežnú predstavu o každom našom výrobku. Predbežná analýza a zber informácií sú totiž nevyhnutnosťou, ale k tomu, aby sme sa o našej hydromasážnej vírivke čo najlepšie rozhodli, každopádne sa odporúča hore uvedená skúška nasucho.

Sadnite si do vírivky a vyskúšajte ju počas prevádzky

U nás si môžete vírivky nielen pozrieť, ale vo vopred dohodnutom termíne sa v našom salóne môžete presvedčiť o vhodnom výbere aj počas prevádzky vírivky.

Našimi vírivkami vlastnej výroby, jedným z najširších sortimentov na celom Slovensku a s najštudovanejšími odborníkmi danej oblasti sme pripravení pomôcť každému, kto hľadá vírivku do svojej domácnosti pre skutočný zážitok a ozajstný relax. Po obhliadke a komplexnom testovaní Vám bude jasné nielen to, ktorá vírivka najviac vyhovuje Vašim potrebám, ale vďaka nášmu odbornému poradenstvu Vám dáme dobré tipy aj ohľadne prevádzky a dlhej životnosti vírivky.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok